Escape game Вбивство в замку Сент Марбель

Компанія: iQuest

Контакти:

вул Гражданська 17 ()

+38 (093) 689-72-75

Command + EnterЗнайшли на сайті друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Опис:

Великі старовинні годинники на стіні східного крила замку Сент-Марбельї майже показували опівночі, коли відбулася ця неймовірна подія. Гравець, якому за столом покеру раптово посміхнулася фортуна, видавши на руки каре дам і забезпечивши надзвичайний семизначний виграш, раптом звалився бездиханним ...

В управлінні місцевої поліції тишу розірвав наполегливий тривожний дзвінок телефону, що знаходиться на столі комісара. На тому кінці трубки пролунав схвильований голос: «Комісар, ми в графському маєтку Бовези. Ми зафіксували раптову смерть за нез'ясованих обставин відомого банкіра - президента Banque Nationale deParis (BNP) - Девіда Перрін. Причини смерті не встановлено.

Справа неординарне, потрібен свіжий погляд. Чому б не довірити цю справу новачкам? » Через пів години на місце вбивства виїхала група молодих детективів на перше в своїй кар'єрі офіційне розслідування вбивства ... Знайдіть відповіді на питання, яких дуже багато і зможете вибратися з квесту з удачею.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.