Escape game Лабіринт

Компанія: Iзоляцiя

Контакти:

вул. Нетеченська 25 ()

063-899-59-18; 066-173-57-47; 067-254-99-74

Command + EnterЗнайшли на сайті друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Опис:

Новий захоплюючий Лабіринт від Ізоляції – це не звичайна квест-кімната, це справжнісінький перформанс, з чудовою акторською грою, 800 кв. метрів металу і бетону, трепету і тріумфування, захоплення і радості, а також цікаві завдання і потаємні ходи!

Ізоляція подбала про підтримку високого рівня адреналіну в крові наших улюблених відвідувачів. Лоскотати нерви вам під час перфомансу будуть актори.

Крім цього, організатори квесту Лабіринт сховали в ньому капсули зі знижкою на інші квест-кімнати. Чим більше їх знайдете, тим приємніше буде похід в наступну квест-кімнату від Ізоляції.

Уявіть, що планету захопила інша, більш мудра цивілізація, ніж земляни. І побачивши, до якого стану земляни довели свою планету, захотіли нам дати урок – цінувати Землю і своє життя, бо свій перший будинок вони втратили також. Інша цивілізація Тіней (так їх назвали земляни) вибирає людей групами і переміщує на свою планету Kepler в лабіринти, які дуже звичні для їхнього способу життя. Ви будете перебувати в ньому 3600 секунд, щоб відчути різницю з нашою планетою і навчиться цінувати життя. Тільки сміливі і розумні групи людей зможуть повернутися назад для виправлення ситуації на Землі, решта не покинуть Лабіринт. За час перебування на батьківщині Тіней ви зустрінете місцевих жителів. Є добрі Тіні, є злі. Але вони всі хочуть вам допомогти. Спробуйте розібратися самі і пройти до кінця перевірку лабіринтом.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.