Escape game Темрява

Компанія: Iзоляцiя

Контакти:

вул. Сумська 13 ()

063-899-59-18; 066-173-57-47; 067-254-99-74

Command + EnterЗнайшли на сайті друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Опис:

Ви взагалі не бачите нічого і нікого. Навколо – тільки суцільна темрява. Все, що Ви маєте при собі, це Ваша уява і голос, такий рідний і знайомий. Він готовий допомогти Вам вибратися з цього страшного місця. Ви змушені повністю довіряти йому, адже тільки голос зможе підказати, що чекає на Вас попереду. Мета тільки одна – врятуватись та врятувати того, хто попросить Вас про допомогу.

Відвідувачі квест-проекту «Ізоляція» дуже часто запитують: «А яка вона, Темрява? Що в ній особливого? Чим вона відрізняється від інших кімнат?»
Відповідь дуже проста! Квест-кімната «Темрява» – це зовсім інший рівень розваг. Тут акцент зроблено безпосередньо на Ваші емоції і уяву. Банальний пошук предметів не є родзинкою цієї кімнати. У Темряві Ви маєте повністю довіриться партнерові по команді. Відтепер він – Ваші очі. Але ненадовго! Вже дуже скоро Вам доведеться керувати ним. Ця локація обов’язкова для відвідування! Якщо Ви не були в Темряві – Ви не грали в квест-кімнаті.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.