Escape game Смертельний Коктейль

Компанія: Замкнені

Середня оцінка:

5.0 / 5

2 відгуки

Контакти:

вул. Саксаганського, 45 ()

+380 97 862 69 67

Command + EnterЗнайшли на сайті друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Квести у тій же локації

Квест Монстрополіс

Монстрополіс

Замкнені

Оцінка: (2 відгуки)
Квест Шлях самурая

Шлях самурая

Замкнені

Оцінка: (2 відгуки)
Квест Ліфт

Ліфт

Замкнені

Оцінка: (2 відгуки)

Опис:

Душею нашого тихого та затишного закладу завжди був бармен. Вiн вітався з постійними відвідувачами по імені, підтримував будь-яку розмову та відмінно робив найпопулярніші коктейлі.
Вчора його вбили у власному барі. Причому це вочевидь зробив хтось зі своїх. Ви – молоді співробітники ФБР, і вам необхідно розкрити справу, поки її не віддали цим телепням з міської поліції. Щоб зрозуміти, що тут відбулося, доведеться розшукати всі докази, розкрити таємниці “веселого та дружного” колективу, знайти вбивцю та зрозуміти його мотив. І, звісно, часу у вас на все не більше 45 хвилин – доки не повернулися “колеги”.
Стане ця справа трампліном у кар`єрі чи першою суворою доганою із занесенням в особисту справу, залежить тільки від вас.

Особливості:

БАТЛ – це формат, в якому дві команди можуть змагатися одна з одною в режимі реального часу і бачити прогрес суперника, що дуже захоплює. Квест-кімнату створено в двох примірниках, в кожному з яких встановлено шкалу прогресу вашої команди та команди суперника. За 45 хвилин ви з`ясуєте, хто швидше розв`язує наші загадки.
Крім того, ви можете грати в цій кімнаті і одною командою. В такому випадку, умови гри будуть ті ж самі, що і в звичайних квест-кімнатах.
До гри допускаються учасники з сертифікатами про повну вакцинацію, пцр-тестами або тестами на антиген.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.