Escape game Гробниця Фараона

Компанія: Под замком

Контакти:

вул. Паньківська 7 ()

+380 63 8882388

Command + EnterЗнайшли на сайті друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Опис:

Історії давнини захоплюють і манять своєю таємничістю. Особливо містичні піраміди, гробниці фараонів, тисячоліттями що зберігають незліченні багатства і загадки давнини, притягують шукачів пригод і бажаючих доторкнутися до тайників історії.
… Гробниця фараона, саркофаг … Золото, золото, дорогоцінні камені … все іскрить і виблискує в тьмяному світлі смолоскипів … Ці вогні захоплюють і манять вас до тих пір, поки захоплення пишністю НЕ змінюється панікою. Втративши пильність, ви не помітили, як за вами наглухо зачинилися двері. І тепер ваше головне скарб і мета – власне життя і свобода. І єдиний вихід – розгадати загадки піраміди, поки мумія пробудилась від свого загробного сну.
Чи зможете ви зберігати спокій духу і тверезо мислити? Чи вдасться вам вибратися з пастки, яка уклала вас в свої обійми, тихим шепотом містичної таінсвенственності огортає вашу душу, пронизуючи кожну клітинку тіла страхом і боротьбою за власне життя? …

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.