Escape game Золота Лихоманка

Компанія: Под замком

Контакти:

Палац спорту, Шота Руставелі 3 ()

+380 63 8882388

Command + EnterЗнайшли на сайті друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Квести у тій же локації

Квест Подорож у часi

Подорож у часi

Под замком

Оцінка: (5+ відгуків)

Опис:

Золота лихоманка … Славетні часи. На невеликому клаптику землі заховані тонни золотих самородків. Трохи важкої праці, трохи удачі і можна забезпечити багате життя собі і своїм спадкоємцям. Одного разу в салуні Ви почули легенду про гірську печеру, яка наповнена золотими злитками. Ця історія схожа на казку … Але якщо повірити в казку? Якщо вкрасти потяг і відправитися в таємничу печеру? Можливо ця авантюра змінить Ваше життя і стане історією, яку можна розповісти онукам.
Увага! Раніше цей квест працював під іншим брендом. Переконайтеся, будь ласка, що ви його ще не проходили.
Якщо за духом ти старий ковбой, який ностальгує за часами дуелей, якщо ти шукаєш, як розбагатіти, то ти точно за адресою! А навіть якщо ні, то ти все одно не забудеш цю пригоду!
Квест-кімната для справжніх авантюристів, що готові зануритися в історію і відправитися в неймовірну подорож за золотом. Для цього потрібні лише Ви, друзі, трохи удачі та викрадений поїзд!
Доведено, що після квест-терапії п’ять з шести ковбоїв позбавляються золотої лихоманки…

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.