Escape game Люди Х

Компанія: Sportquest

Контакти:

вул. Декабристів 2 ()

+380 63 838 5660

Command + EnterЗнайшли на сайті друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Квести у тій же локації

Опис:

Випробування “Прірва” - тут тобі та твоїм друзям доведеться перевірити вашу рівновагу. Твоя спортивна підготовка буде тільки бонусом! Втриматись і не впасти! Спробуйте перебратись через прірву та отримати переможні коди.
Випробування “Інтуїція” - - Довіряєш собі? Спробуй перевірити правильність своїх почуттів.
Випробування “Темрявою” - вважаєте, що це буде легко? Як би не так! Тут важлива командна гра та довіра. Страшно не буде, але усі почуття загострюються.
Випробування “Смуга перешкод” - локація, в якій спритність та гнучкість стануть ключовими факторами успішного проходження. Часу обмаль, тож для отримання результату вам необхідна злагоджена та продумана командна робота.
Випробування “Шах і Мат” - це зовсім не про шахи. Локація на уважність і терпіння. Тут голова йде обертом, а час плине дуже швидко.
Випробування “Лабіринт” - тут на вас чекає металева головоломка. Але пам'ятайте - не кожні двері це вихід! Завдання, з яким впорається тільки злагоджена команда.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.