Escape game Хостел

Компанія: Factory Play

Контакти:

Проспект Степана Бандери, 16 ()

+38 (096) 121-20-96

Command + EnterЗнайшли на сайті друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Квести у тій же локації

Опис:

Ви компанія друзів, які вирішили відправитися в новорічну подорож в тур по Європі і один з вас забронював, старенький ветхий хостел на околиці міста, щоб відчути дух тих часів. Добравшись до місця без будь-яких ускладнень, перед поселенням вам ставати відома історія цієї будівлі, ви почули її від місцевої бабусі, яка проходила неподалік від входу, вона сама почала діалог і розповідала легенду зі сльозами на очах.

І начебто нічого особливого, якби одного разу батьків не виявили жорстоко убитими, розчленованими зі з'їденими нутрощами в номері їх же готелю, а діти зникли безслідно. Поліція закрила справу через рік так як ні доказів, ні дітей знайти не вдалося. Місцевий суд прийняв рішення зупинити роботу хостелу. Городяни ще довго бачили ночами світло в номері і чули страхітливий сміх дітей.

Вам належить дізнатися правда це чи ні на власній шкурі ...

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.