Escape game Морфій 2.0 Експеримент

Компанія: Factory Play

Контакти:

Проспект Степана Бандери, 16 ()

+38 (096) 121-20-96

Command + EnterЗнайшли на сайті друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Квести у тій же локації

Опис:

Місцеві шерифи довгий час не могли відшукати втікача доктора - Себастьяна Кёнінга, який був залежний від Морфію і проводив жорстокі експерименти над людьми і тваринами. Одного разу доктор припустився помилки у формулі для смертельного розчину і одному з його пацієнтів вдалося втекти, він встиг повідомити де був і що бачив.

Незабаром доктор був спійманий і відправлений в приватну психіатричну клініку. Кілька років безперервного лікування, сильних антидепресантів і Себастьян Кёнінг позбувся залежності Морфію. Так як, доктор був дуже відомим фахівцем в області психіатрії та хірургії його швидко відновили як практикуючого хірурга, звичайно не без його старих медичних зв'язків.

Вам належить з'ясувати чи взявся доктор за свої старі справи і проводить експерименти над людьми знову. Будьте обережні, інакше ви можете стати наступною жертвою божевільного доктора.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.