Escape game Чорнобиль квест-бок

Компанія: Под замком

Контакти:

Печерська, вул. Євгена Коновальця 31 ()

+380 63 8882388

Command + EnterЗнайшли на сайті друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Опис:

Новий формат квестів – квест-бокс. На перший погляд, в кімнаті менше речей, ніж в традиційному квесті, але варто почати гру… Кількість головоломок більше, ніж у традиціцних квест-кімнатах на 60 хвилин, тому для прохождення гри ми даємо 90 хвилин.
Квест розрахований на команди від 2 до 4 гравців.
Йшов 2019 рік… Дехто Ростислав проникає в зруйнований енергоблок Чорнобильської атомної електростанції і вивозить звідти невідомого ящика. На наступний день його тіло було знайдено сусідами. Невдовзі вони померли. І жителі навколишніх будинків отримували ураження внутрішніх органів. Спецслужби негайно прийнялись за справу. Запрошуються кращі вчені та фізики-ядерщики країни. Цим людям вдалося потрапити в таємничий апарат. .
І виготовити артефакт, який здатний підкорити енергію невідомого походження. Але в останній момент щось пішло не так, і пристрій був заблокований. Вас запрошують в якості експерта “останньої надії”. Чи зможете ви приборкати смертоносну енергію таємничого апарата?

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.