Escape game Людина-невидимка

Компанія: Под замком

Контакти:

Печерська, вул. Євгена Коновальця 31 ()

+380 63 8882388

Command + EnterЗнайшли на сайті друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Опис:

Вчений ставив над собою експерименти, щоб стати невидимим. Еліксир для переходу в стан невидимості працював добре, як на тварин, так і на людях. Але ось з еліксиром, який повертав назад з невидимого в видимий стан виникли складності.
Експерименти проводилися на тваринах, на них рідина повернення з невидимості працювала, але коли він провів експеримент на собі, вона не спрацювала і тепер він може зникнути назавжди.
Невидимка вже дуже довго перебуває в невидимому стані і всі його спроби повернути собі колишній стан не закінчуються успіхом. Через це вчений втрачає контроль над собою і стає агресивним. Робота його ЦНР (центральної нервової системи) порушена і органи чуття перестають функціонувати, а його пульс збільшується щохвилини. Вчений розуміє, що рахунок його життя йде на хвилини і встигає викликати команду, яка може встигнути врятувати його.
У вас є рівно 60 хвилин, щоб знайти необхідні компоненти еліксиру видимості і врятувати вченого інакше він загине, а ви без нього ніколи не зможете покинути лабораторію.
У квесті немає живого актора, але людина-невидимка завжди дихає в спину… Він просить вашої допомоги. Професор довго намагався винайти бажану формулу невидимості, але коли у нього це вийшло, він вже не зміг повернутися до свого попереднього стану .. Згодом йому стає все гірше, він втрачає контроль над собою, і стає агресивним.
Ваше завдання – створити еліксир видимості, щоб допомогти йому.
Вам доведеться дістатися до лабораторії, зіткнутися з хімічними формулами, відшукати потрібні колби, і познайомитися з тваринами, які живуть у професора.
Якщо у вас вийде створити еліксир – то ви своїми очима зможете побачити як учений повертає видимість.
Спецефекти здивують навіть досвідчених гравців, а захоплюючий сюжет квесту зацікавить новачків.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.